Uroczysta Immatrykulacja studentów przyjętych na pierwszy rok studiów

Data: 19.09.2024 Kategoria: Wydarzenia
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Immatrykulację, która odbędzie się w dniu 27.09.2024r. w budynku L, na pierwszym piętrze w sali 128 – Audytorium Maximum. Prosimy pamiętać o odświętnym charakterze wydarzenia.

Na godzinę 11:00 zapraszamy studentów pierwszego roku  pielęgniarstwa studiów licencjackich oraz studiów magisterskich

Na godzinę 12:30 zapraszamy studentów pierwszego roku ratownictwa medycznego studiów licencjackich oraz zdrowia publicznego studiów magisterskich.

Po uroczystym powitaniu Państwa w gronie studentów, w Holu obok Audytorium Maximum na pierwszym piętrze będą mieli Państwo możliwość odebrania legitymacji studenckiej, podpisania ślubowania, odebrania skierowań na badania, opłacenia ubezpieczenia OC i NNW, jak również zadania nurtujących Was pytań pracownikom Dziekanatu.

Ubezpieczenie – zgodnie z Regulaminem praktyk na Wydziale Nauk o Zdrowiu student musi posiadać ubezpieczenie NNW (od nieszczęśliwych wypadków) rozszerzone o postępowanie poekspozycyjne na HIV i WZW typu B oraz ubezpieczanie OC (od odpowiedzialności cywilnej). Opłatę za ubezpieczenie student ponosi raz w roku. W roku akademickim 2024/2025 opłata za ubezpieczanie NNW i OC wynosi 80,00 zł. Opłaty będzie można dokonać podczas spotkania w Holu obok Audytorium Maximum w Dziekanacie WNoZ do 14 października (płatność tylko gotówką). Przypominamy, że posiadanie w/w ubezpieczeń jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zajęciach praktycznych i praktykach zawodowych.

dr hab. n. med i n. o zdr. Wioletta Pollok-Waksmańska, prof. UBB

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu