Struktura organizacyjna Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia

W trosce o najwyższą jakość kształcenia, zgodnie ze Strategią Rozwoju ATH przyjętą na lata 2012-2020, Senat Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej przyjął uchwałę nr 944/11/V/2013, z dnia 19 listopada 2013 roku, w sprawie wprowadzenia Uczelnianego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia. System ten ma charakter stałego działania, którym objęci są pracownicy Akademii, studenci i doktoranci studiujący na wszystkich kierunkach, poziomach, profilach i formach studiów oraz słuchacze studiów podyplomowych i uczestnicy kursów dokształcających. Dbałość o wysoką jakość kształcenia i obsługi administracyjnej studentów oraz doktorantów i słuchaczy jest obowiązkiem wszystkich członków społeczności akademickiej.

Skład Wydziałowej Komisji ds. Jakości Kształcenia na Wydziale Nauk o Zdrowiu (kadencja 2020-2024):

• dr hab. n. o zdr. Ewelina Bąk, prof. UBB – przewodnicząca
  • dr hab. n. o zdr. Wioletta Pollok - Waksmańska,prof. UBB