Aktualności Projekt

p_41221_1-300x145.jpg

Przypominamy,
że w związku z wdrażaniem kolejnego etapu projektu zwracamy się z prośbą o odbiór decyzji o przyznaniu stypendium dla absolwenta.

W związku z sytuacją epidemiczną oraz troską o zapewnienie jakości kształcenia, pod poniższym linkiem znajdziecie Państwo aktualne informacje dotyczące organizacji kształcenia w Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej:

informacje-1-219x300.webp

Szanowni Studenci II roku kierunku Pielęgniarstwo,

zakończono proces rekrutacji do Projektu „Kompetencje zamawiane – Pielęgniarstwo od kształcenia do zatrudnienia” nr POWR 05.05.00-00-0004/18-00 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gratulujemy osobom zakwalifikowanym do Projektu!

Kierownik Projektu
dr n. o zdr. Wioletta Pollok-Waksmańska

lista rankingowa uczestników projektu II nabór

Wydział Nauk o Zdrowiu realizuje projekt „Kompetencje zamawiane  – Pielęgniarstwo od kształcenia do zatrudnienia”.

Celem Projektu jest poprawa jakości kształcenia wyższego na kierunku pielęgniarstwo, która przełoży się na zwiększenie zainteresowania studiami na tym kierunku i tym samym przyczyni się do wykształcenia dodatkowej liczby absolwentów kierunków pielęgniarstwo na poziomie licencjatu oraz rozwój kompetencji zawodowych i kwalifikacji kadr medycznych odpowiadających na potrzeby epidemiologiczno-demograficzne kraju poprzez organizację cyklu medycznych szkoleń zawodowych dla absolwentów kierunku pielęgniarstwo.

Projektem będzie objętych 75% najlepszych studentów Pielęgniarstwa na danym roku.

Rekrutacja trwa do 7 października 2019r.
Miejsce składania dokumentów:                            Biuro Projektu Budynek L pokój 219A
Godziny otwarcia Komisji Rekrutacyjnej:            Poniedziałek – Piątek     08:00 – 14:00

Wymagane dokumenty:
DEKLARACJA UCZESTNICTWA W PROJEKCIE
OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU

Załączniki:

załacznik nr 1 do regulaminu projektu

załącznik nr 2 do regulaminu projektu

rekrutacja-ii-nabor-208x300.webp

Zapraszam wszystkich studentów II roku kierunku Pielęgniarstwo, studia stacjonarne pierwszego stopnia do udziału w spotkaniu organizacyjnym dotyczącym realizowanego przez Wydział Projektu „Kompetencje zamawiane  – Pielęgniarstwo od kształcenia do zatrudnienia”. Omawiane będą m.in. warunki uzyskania dodatkowego stypendium motywacyjnego.  Spotkanie odbędzie się 2 października 2019r. w sali L 428 o godz. 11:00.

Kierownik Projektu
dr n o zdr Wioletta Waksmańska

Informujemy, że BIURO PROJEKTU „Kompetencje zamawiane  – Pielęgniarstwo od kształcenia do zatrudnienia” znajduje się w pokoju 219A (budynek L).

biuro-projektu-300x201.webp

5 października br. rektor ATH prof. dr hab. Jarosław Janicki oraz podsekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia Maciej Miłkowski podpisali umowę na realizację projektu „Kompetencje zamawiane – Pielęgniarstwo od kształcenia do zatrudnienia”. Na realizację projektu Wydział Nauk o zdrowiu ATH otrzymał 10 mln zł. Podczas spotkania rektor odebrał symboliczny czek.

dsc_2976-768x512-300x200.webpdsc_2978-300x200.webp

429654725_914178850709454_8654629852960540986_n.webp